Group Tour Date, time
Group 1A 1 tour 25.09.2015, 10:00 CityCSKA 3 : 3 (6:5 pen)
Group 1B 1 tour 25.09.2015, 11:25 AvangardZolotoy 1 : 8
Group 1C 1 tour 25.09.2015, 12:35 Zvezda-PepsiKurganpribor 3 : 2
Group 1D 1 tour 25.09.2015, 13:45 LukoilPetrogradets 8 : 2
Group 1E 1 tour 25.09.2015, 15:00 ArkhyzKamchatka 11 : 2
Group 1F 1 tour 25.09.2015, 16:00 Kristall SmolenskStrogino 3 : 12
Group 1A 2 tour 26.09.2015, 10:00 CSKAKronshtadt-Promenad 5 : 4
Group 1B 2 tour 26.09.2015, 11:15 ZolotoyDelta Saratov 5 : 4
Group 1C 2 tour 26.09.2015, 12:30 KurganpriborSoiuz-Chernobyl 4 : 3
Group 1D 2 tour 26.09.2015, 13:45 PetrogradetsSputnik 3 : 5
Group 1E 2 tour 26.09.2015, 15:00 KamchatkaELMONT 2 : 5
Group 1F 2 tour 26.09.2015, 16:15 StroginoLegion 7 : 2
Group 1A 3 tour 27.09.2015, 10:00 Kronshtadt-PromenadCity 3 : 4
Group 1B 3 tour 27.09.2015, 11:15 Delta SaratovAvangard 10 : 3
Group 1C 3 tour 27.09.2015, 12:30 Soiuz-ChernobylZvezda-Pepsi 8 : 5
Group 1D 3 tour 27.09.2015, 13:45 SputnikLukoil 4 : 6
Group 1E 3 tour 27.09.2015, 14:00 ELMONTArkhyz 8 : 7
Group 1F 3 tour 27.09.2015, 16:05 LegionKristall Smolensk 7 : 2
Group A 1 tour 29.09.2015, 10:00 BSC KristallCSKA 11 : 1
Group A 1 tour 29.09.2015, 11:15 ELMONTDelta Saratov 1 : 5
Group B 1 tour 29.09.2015, 12:30 BSC Lokomotiv MoscowZolotoy 2 : 1
Group B 1 tour 29.09.2015, 13:40 CityLegion 3 : 2
Group C 1 tour 29.09.2015, 15:00 Krylia SovetovLukoil 4 : 4 (4:5 pen)
Group D 1 tour 29.09.2015, 15:00 DinamoStrogino 5 : 3
Group D 1 tour 29.09.2015, 16:15 Soiuz-ChernobylSputnik 5 : 5 (2:0 pen)
Group C 1 tour 29.09.2015, 16:25 ArkhyzKurganpribor 9 : 7 (a.e.t.)
Group B 2 tour 30.09.2015, 10:00 ZolotoyLegion 8 : 0
Group B 2 tour 30.09.2015, 11:15 BSC Lokomotiv MoscowCity 8 : 1
Group A 2 tour 30.09.2015, 12:30 CSKADelta Saratov 3 : 6
Group A 2 tour 30.09.2015, 13:55 BSC KristallELMONT 6 : 4
Group C 2 tour 30.09.2015, 15:00 LukoilKurganpribor 4 : 3
Group D 2 tour 30.09.2015, 15:05 StroginoSputnik 11 : 3
Group C 2 tour 30.09.2015, 16:15 Krylia SovetovArkhyz 5 : 4
Group D 2 tour 30.09.2015, 16:15 DinamoSoiuz-Chernobyl 1 : 2
Group D 3 tour 01.10.2015, 10:00 SputnikDinamo 2 : 8
Group D 3 tour 01.10.2015, 11:15 Soiuz-ChernobylStrogino 3 : 10
Group C 3 tour 01.10.2015, 12:30 KurganpriborKrylia Sovetov 1 : 12
Group C 3 tour 01.10.2015, 13:45 ArkhyzLukoil 2 : 8
Group B 3 tour 01.10.2015, 14:55 LegionBSC Lokomotiv Moscow 5 : 7
Group A 3 tour 01.10.2015, 15:10 Delta SaratovBSC Kristall 4 : 7
Group A 3 tour 01.10.2015, 16:15 ELMONTCSKA 2 : 3
Group B 3 tour 01.10.2015, 16:15 CityZolotoy 3 : 4