Group A

# Team
1 GWP Cservy
2 ACD O Sotao
3 FC Baggio
4 BS Egmond
1 2 3 4
G W Wot Wpn Lpn Lot L GS - GC P
3 3 0 0 0 0 0 16 - 11 9
3 1 0 0 1 0 1 19 - 14 3
3 1 0 0 0 0 2 10 - 16 3
3 0 0 1 0 0 2 13 - 17 1

Group B

# Team
1 SC Braga
2 Spartak Moscow
3 BSC Chargers
4 Linden City BSC
1 2 3 4
G W Wot Wpn Lpn Lot L GS - GC P
3 3 0 0 0 0 0 13 - 1 9
3 2 0 0 0 0 1 14 - 9 6
3 1 0 0 0 0 2 12 - 15 3
3 0 0 0 0 0 3 7 - 21 0

Group С

# Team
1 Sporting CP
2 Delta
3 MFC Spartak
4 SK Augur Enemat
1 2 3 4
G W Wot Wpn Lpn Lot L GS - GC P
3 3 0 0 0 0 0 21 - 7 9
3 2 0 0 0 0 1 19 - 12 6
3 1 0 0 0 0 2 12 - 19 3
3 0 0 0 0 0 3 10 - 24 0

Group D

# Team
1 BSC Kristall
2 Grodnooblsport
3 CD Nacional
4 FC Dinamo Batumi
1 2 3 4
G W Wot Wpn Lpn Lot L GS - GC P
3 3 0 0 0 0 0 23 - 6 9
3 2 0 0 0 0 1 9 - 12 6
3 1 0 0 0 0 2 11 - 18 3
3 0 0 0 0 0 3 4 - 11 0

Group Е

# Team
1 Catania BS
2 BSC Artur Music
3 SK BO EU Teplice
4 Copenhagen
1 2 3 4
G W Wot Wpn Lpn Lot L GS - GC P
3 3 0 0 0 0 0 24 - 5 9
3 2 0 0 0 0 1 22 - 11 6
3 1 0 0 0 0 2 7 - 26 3
3 0 0 0 0 0 3 5 - 16 0

Group F

# Team
1 Euroformat-Bodon
2 KP Lodz
3 Grande-Motte PBS
4 Eastleigh Spitfires
1 2 3 4
G W Wot Wpn Lpn Lot L GS - GC P
3 2 0 0 1 0 0 16 - 8 6
3 2 0 0 0 0 1 18 - 9 6
3 1 0 1 0 0 1 12 - 8 4
3 0 0 0 0 0 3 5 - 26 0

Group G

# Team
1 Casa Benfica Loures
2 BSC Boca Gdansk
3 CD Bala Azul
4 Atlas AO
1 2 3 4
G W Wot Wpn Lpn Lot L GS - GC P
3 1 1 1 0 0 0 22 - 16 6
3 1 0 1 0 0 1 15 - 17 4
3 1 0 0 2 0 0 14 - 13 3
3 0 0 0 0 1 2 17 - 22 0

Group H

# Team
1 Alanya Beledi̇yespor
2 Levante UD
3 Cartel Waterloo
4 Rostocker Robben
1 2 3 4
G W Wot Wpn Lpn Lot L GS - GC P
3 3 0 0 0 0 0 21 - 9 9
3 2 0 0 0 0 1 12 - 5 6
3 1 0 0 0 0 2 9 - 19 3
3 0 0 0 0 0 3 5 - 14 0

Group I

# Team
1 BSC Vybor
2 Yesil Ercis Belediye
3 CF LA Nucia
4 CS Djoker
1 2 3 4
G W Wot Wpn Lpn Lot L GS - GC P
3 2 0 1 0 0 0 14 - 12 7
3 1 0 0 0 0 2 13 - 12 3
3 1 0 0 0 0 2 13 - 14 3
3 1 0 0 1 0 1 15 - 17 3

Group J

# Team
1 Lokomotiv
2 "Шелаш"
3 Alfarim
4 Costa de Caparica
1 2 3 4
G W Wot Wpn Lpn Lot L GS - GC P
3 3 0 0 0 0 0 25 - 3 9
3 1 0 1 0 0 1 12 - 15 4
3 1 0 0 0 0 2 14 - 21 3
3 0 0 0 1 0 2 4 - 16 0

Group K

# Team
1 CSKA
2 GD Sesimbra
3 AD Buarcos
4 Kephallenia
1 2 3 4
G W Wot Wpn Lpn Lot L GS - GC P
3 3 0 0 0 0 0 19 - 5 9
3 2 0 0 0 0 1 9 - 7 6
3 1 0 0 0 0 2 16 - 13 3
3 0 0 0 0 0 3 7 - 26 0